
Мата негізіндегі ажарлағыш, P 60, 230 х 280 мм, 10 дана, суға төзімді Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Мата негізіндегі тегістеуіш Matrix Р 60 арт. 75639 өлшемі 230 х 280 мм беттерді қолмен және машинамен тегістеуге жарамды. Ол ағаштан, металдан, пластмассадан жасалған материалдармен жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Ірі түйіршікті Р60 абразиві беттерді кедір-бұдырлау, тотты, кірді, саңылауларды, ескі жабындарды тиімді кетіру үшін оңтайлы болып табылады. Артықшылықтары Алюминий тотығы дәнінің сүйір пішіні мен қаттылығы бар, бұл бетті өңдеу жылдамдығын арттыруға мүмкіндік береді. Көлемі 250-315 мкм ірі түйіршіктер пайдаланылған материалмен баяу бітеліп қалады, соның арқасында абразив тиімділігін ұзағырақ сақтайды. Тегістеуіш ылғалға төзімді, сондықтан оны дымқыл тегістеу үшін қолдануға болады, сонымен қатар қайта пайдалану үшін шаюға болады. Иілгіш және жыртылуға төзімді матадан жасалған негіз тегістеуіштің жоғары тозуға төзімділігін және жұмысқа ыңғайлылығын қамтамасыз етеді. Жиынтыққа 10 тегістеуіш кіреді, олар ұзақ уақытқа жетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Жалпы | |
| Ұзындығы | 280 мм |
| Ені | 230 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 8 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 320 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 255 мм |
| Абразивті | алюминий оксиді |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.496 кг |
| Суға төзімділік | водостойкая |
| Топ | Шкурка шлифовальная в листах |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 756-Суға төзімді табақтардағы ажарлағыш тегістеуіш |
| Түйіршіктілік | P 60 |
| Негізі | Мата |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996015286 |
- Бағасы: 1 885 ₸

