
Мата негізіндегі ажарлағыш, тегістігі № 6, 240 х 170 мм, 10 дана, суға төзімді, "БАЗ" Қазақстан
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
НЕГІЗДЕРДІҢ мата негізіндегі ажарлағыш 6Н (Р180) серия 14а арт. 75658 ағаш, металл, пластмасса және басқа беттерді өңдеуге арналған. Дірілдеткіш тегістеуіштерге, тегістеу құрылғыларына орнатылады, сонымен қатар қолмен де қолдануға болады. Ұсақ түйіршікті абразив Р180 материалдарды әрлеп тегістеу және бояуға арналған ескі лак-бояу жабындарын тазалау үшін тиімді. Артықшылықтары Алюминий тотығы абразивінің қатты және өткір түйіршіктері тегістеуіштің ұзақ қызмет ету мерзімін қамтамасыз етеді. Мата негізіндегі тегістеу төсемі серпімділік пен созылу беріктігімен сипатталады. Байланыстырғыш зат формальдегидті шайырлар болып табылады, олар абразивтің мата төсеміне сенімді бекітілуін қамтамасыз етеді. Тегістеуіш ылғалдан қорықпайды, оны жууға, жоғары ылғалдылық жағдайында пайдалануға, сондай-ақ дымқыл тегістеу үшін пайдалануға болады. Қаптама ұзаққа созылады — жинаққа 10 тегістеуіш кіреді.
| Жалпы | |
|---|---|
| Ұзындығы | 240 мм |
| Ені | 170 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 10 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 245 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 01.04.2020 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | №765 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ООО "Белгородский ЦСИ" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/№765.pdf |
| _пакеттегі ені | 170 мм |
| Абразивті | алюминий оксиді |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 0.235 кг |
| Суға төзімділік | водостойкая |
| Топ | Шкурка шлифовальная в листах |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 756-Суға төзімді табақтардағы ажарлағыш тегістеуіш |
| Түйіршіктілік | P 180 |
| Негізі | Мата |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4607090150040 |
- Бағасы: 1 282 ₸

