
Мата негізіндегі тері, P 100, 1000 мм х 20 м, суға төзімді Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Мата негізіндегі тері Matrix Р 100 арт. 75290 ағаштан, металдан және пластмассадан жасалған беттерді әрлеуге арналған. Оны қолмен де, машинамен де тегістеу үшін пайдалануға болады. Өлшемі 125-160 мкм абразивті түйіршіктер тотты, қабыршақтарды, бояудың жұқа қабатын оңай кетіреді. Артықшылықтары Алюминий тотығы абразиві қатты және өткір түйіршіктердің арқасында жоғары өңдеу жылдамдығын қамтамасыз етеді. Матаның астары икемділігімен, созылғыштығымен және созылу беріктігімен ерекшеленеді. Теріні дымқыл тегістеу және жуу үшін пайдалануға болады, себебі оның құрамында формальдегидті шайыр байланыстырғышы бар ылғалға төзімді мата негізі бар. Тегістеуіш 1 х 20 м орамдарда жеткізіледі, сондықтан ол ұзақ уақытқа жетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Жалпы | |
| Ұзындығы | 20 мм |
| Ені | 1000 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 150 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1002 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 150 мм |
| Абразивті | алюминий оксиді |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 14.6 кг |
| Суға төзімділік | водостойкая |
| Топ | Орамдардағы ажарлағыш тегістеуіш |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 752-Мата негізіндегі орамдардағы ажарлағыш тегістеуіш |
| Түйіршіктілік | P 100 |
| Негізі | Мата |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996014791 |
- Бағасы: 46 470 ₸

