
INGCO HSS металл бұрғыларының жинағы 6 дана
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
INGCO AKDB1065 металл бұрғылар жинағы жоғары жылдамдықты болаттан (HSS) жасалған.
Жиынтықта өлшемі 6 бұрғы бар: 2х49,3х61, 4х75, 5х86, 6х93, 8х117 мм.
Цилиндрлік шанақ.
Көпіршікке салынған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | INGCO |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бұрғының Max диаметрі | 8 мм |
| Max біліктің диаметрі | 8 мм |
| Максималды ұзындық | 117 мм |
| Мин диаметрі | 2 мм мм |
| Бренд | INGCO |
| Саны | 6 дана |
| Материал | HSS |
| Өңдеу материалы | металл |
| Түрі | металл бойынша |
| Шанақтың түрі | Цилиндрлік |
- Бағасы: 1 175 ₸

