




Мата негізіндегі тері, P 80, 1000 мм х 20 м, суға төзімді Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Мата негізіндегі тері Matrix Р 80 арт. 75288 ағаштан, металдан және пластмассадан жасалған беттерді аралық өңдеуге арналған. Оны қолмен де, машинамен де тегістеу үшін пайдалануға болады. Өлшемі 200-250 мкм абразивті түйіршіктер тотты, саңылауларды және ескі бояуды кетіруде оңай жұмыс істейді. Артықшылықтары Алюминий тотығы абразиві қатты және өткір түйіршіктердің арқасында жоғары өңдеу жылдамдығын қамтамасыз етеді. Матаның астары икемділігімен, созылғыштығымен және созылу беріктігімен ерекшеленеді. Теріні дымқыл тегістеу және жуу үшін пайдалануға болады, себебі оның құрамында формальдегидті шайыр байланыстырғышы бар ылғалға төзімді мата негізі бар. Тегістеуіш 1 х 20 м орамдарда жеткізіледі, сондықтан ол ұзақ уақытқа жетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Жалпы | |
| Ұзындығы | 20 мм |
| Ені | 1000 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Түйіршіктілік | P 80 |
| Топ | Орамдардағы ажарлағыш тегістеуіш |
| 3 топ | 752-Мата негізіндегі орамдардағы ажарлағыш тегістеуіш |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| Салмақ | 13.3 кг |
| _ұзындығы қаптамада | 1000 мм |
| _пакеттегі ені | 160 мм |
| _баптамадағы биіктік | 160 мм |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| Абразивті | алюминий оксиді |
| Негізі | Мата |
| Суға төзімділік | водостойкая |
- Бағасы: 53 913 ₸




