
Мата негізіндегі тері, түйіршіктігі № 16, 800 мм х 30 м, "БАЗ" Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
16Н (Р80) арт. 75223 негізіндегі мата негізіндегі тегістеу қағазы ағаш, металл, пластмасса және т.б. Ірі түйіршікті P80 абразиві бетті бастапқы тегістеу және бояуға дайындау, лактың немесе бояудың ескі қабатын кетіру, қабыршақты, тотты кетіру үшін оңтайлы болып табылады. Артықшылықтары Жоғары өнімділік — өткір қырлы алюминий тотығы абразиві қаттылығымен және баяу тозуымен сипатталады. Матаның негізі — тері созылуға төзімділігі жоғары, сондықтан ол ұзақ уақыт қызмет етеді. Суға төзімді — тегістеуішті жууға және дымқыл тегістеу үшін қолдануға болады. Тері 800 мм х 30 м орамдарда жеткізіледі, бұл үлкен көлемдегі жұмыс үшін жеткілікті.
| Жалпы | |
|---|---|
| Ұзындығы | 30 мм |
| Ені | 800 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 250 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 800 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 01.04.2020 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | №765 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ООО "Белгородский ЦСИ" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/№765.pdf |
| _пакеттегі ені | 250 мм |
| Абразивті | алюминий оксиді |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 20.16 кг |
| Суға төзімділік | водостойкая |
| Топ | Орамдардағы ажарлағыш тегістеуіш |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 752-Мата негізіндегі орамдардағы ажарлағыш тегістеуіш |
| Түйіршіктілік | P 80 |
| Негізі | Мата |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4660009476525 |
- Бағасы: 76 448 ₸

