
Мата негізіндегі тері, түйіршіктігі № 25, 775 мм х 30 м, "БАЗ" Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Кк19xw арт. 75227 НЕГІЗДЕРІНІҢ мата негізіндегі тегістеуіш металл, ағаш, пластмасса беттерін кедір-бұдырлы тегістеу үшін қолданылады. Көлемі 250-315 мкм бөлшектері бар ірі түйіршікті P60 абразиві тотты, қылшықтарды, ескі жабындарды тиімді кетіруді қамтамасыз етеді және толтырғышты өрескел тегістеуге мүмкіндік береді. Артықшылықтары Алюминий оксидінен жасалған қатты дәндер пішінін ұзақ уақыт сақтайды, сондықтан бір тормен материалдың көп мөлшерін алып тастауға болады. Матаның негізі — икемді және жыртылуға төзімді тері, тіпті жету қиын жерлерде де жұмысты оңай жеңе алады. Суға төзімді — суға төзімді желім дымқыл тегістеуге, сондай-ақ абразивті жууға және қайта пайдалануға мүмкіндік береді. Жұмыстың үлкен көлемі — орамның ұзындығы 30 м, ол ұзақ уақытқа жетеді.
| Жалпы | |
|---|---|
| Ұзындығы | 30 мм |
| Ені | 775 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 250 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 775 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 01.04.2020 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | №765 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ООО "Белгородский ЦСИ" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/№765.pdf |
| _пакеттегі ені | 250 мм |
| Абразивті | алюминий оксиді |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 25 кг |
| Суға төзімділік | водостойкая |
| Топ | Орамдардағы ажарлағыш тегістеуіш |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 752-Мата негізіндегі орамдардағы ажарлағыш тегістеуіш |
| Түйіршіктілік | P 60 |
| Негізі | Мата |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4607090151764 |
- Бағасы: 80 648 ₸

