
Мата негізіндегі тері, түйіршіктігі № 50.775 мм х 30 м, "БАЗ" Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Кк19xw арт. 75255 НЕГІЗДЕРІНІҢ мата негізіндегі сүргі металл және ағаш беттерді кедір-бұдырлау үшін қолданылады.: лактың, бояудың қалың қабатын кетіру, тотты, қабыршақтарды, қабыршақтарды кетіру. Тегістеу тиімділігі бөлшектерінің өлшемі 500-630 мкм болатын ірі түйіршікті P36 абразивімен қамтамасыз етіледі. Артықшылықтары Алюминий оксидінен жасалған қатты дәндер пішінін ұзақ уақыт сақтайды, сондықтан бір тормен материалдың көп мөлшерін алып тастауға болады. Матаның негізі — икемді және жыртылуға төзімді тері, тіпті жету қиын жерлерде де жұмысты оңай жеңе алады. Суға төзімді — суға төзімді желім дымқыл тегістеуге, сондай-ақ абразивті жууға және қайта пайдалануға мүмкіндік береді. Жұмыстың үлкен көлемі — орамның ұзындығы 30 м, ол ұзақ уақытқа жетеді.
| Жалпы | |
|---|---|
| Ұзындығы | 30 мм |
| Ені | 775 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 250 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 775 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 01.04.2020 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | №765 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ООО "Белгородский ЦСИ" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/№765.pdf |
| _пакеттегі ені | 250 мм |
| Абразивті | алюминий оксиді |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 34.6 кг |
| Суға төзімділік | водостойкая |
| Топ | Орамдардағы ажарлағыш тегістеуіш |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 752-Мата негізіндегі орамдардағы ажарлағыш тегістеуіш |
| Түйіршіктілік | P 36 |
| Негізі | Мата |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4607090151733 |
- Бағасы: 95 900 ₸

