
Бұрғылауға арналған щеткалар жинағы, 2 дана, 1 жалпақ, 100 мм, 1 "кесе", 75 мм, Matrix шпилькалары бар
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 74480 щеткалар жинағы бұрғыға орнатуға арналған 6 мм шпилькалары бар 2 саптаманы қамтиды: бір жалпақ 100 мм және бір шыныаяқ 75 мм. Олардың көмегімен тот пен лак-бояу жабындарының жұқа қабатын кетіруге, кірді кетіруге болады. Көп профильді жинақ тегіс беттерді немесе бұрыштар мен ойықтарды өңдеуге арналған оңтайлы саптаманы таңдауға мүмкіндік береді. Артықшылықтары Жоғары сапалы болат сым щеткалардың жоғары ресурсын қамтамасыз етеді. Әмбебап жинақ қатты материалдардың кең ауқымын өңдеуге жарамды: ағаш, металл, пластмасса және т.б. Бұралған қылшықтары бар щеткалар жұмсақ бетті өңдеуге мүмкіндік береді. Коррозиядан қорғау үшін щеткалардың корпустары мырышталған, ал қылшықтары жезден жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 80 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 255 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 125 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.3 кг |
| Топ | Бұрғылар мен бұрғыларға арналған щеткалар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 744-Бұрғылауға арналған щеткалар |
| Сыртқы диаметрі | 100 мм |
| Біліктің диаметрі | 6 |
| Жиынтықтағы саны | 2 |
| Максималды диаметрі | 100 мм |
| Материал | Болат |
| Қону | бұрғы |
| Өңдеу түрі | зачистка |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996071862 |
- Бағасы: 2 033 ₸

