
Бұрғыға арналған щеткалар жинағы, 3 дана, 1 жалпақ, 50 мм, 2 "кесе", 25-50 мм, Matrix шпилькалары бар
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 74486 6 мм шпилькалары бар бұрғыға арналған щеткалар жинағы 3 саптамадан тұрады: бір жалпақ 50 мм және екі шыныаяқ 25 және 50 мм. Олар 4500 айн/мин дейінгі жылдамдықта жұмыс істей алады. Жинақтың арқасында беттерден ескі жабынның жұқа қабатын алып тастауға, кірді кетіруге және тоттан арылуға болады. Шыныаяқпен тегіс беттерді өңдеу ыңғайлы, ал тегіс саптама жету қиын жерлерді тазалау үшін қолданылады. Артықшылықтары Төзімділік — жоғары сапалы болат сым щеткалардың арқасында олар сенімділік пен тозуға төзімділікпен сипатталады. Әмбебап жинақ — щеткалар кез келген қатты материалдарды өңдеу үшін қолданылады: ағаш, металл, пластмасса және т.б. Жұмсақ өңдеу — щеткалар бұралған қылшықтармен жабдықталған. Коррозиядан қорғау — барлық щеткалардың корпустары мырышпен қапталған, ал қылшықтары жезден жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 228 г |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 70 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 170 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 110 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Бұрғылар мен бұрғыларға арналған щеткалар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 744-Бұрғылауға арналған щеткалар |
| Жиынтықтағы саны | 3 |
| Материал | Болат |
| Қону диаметрі | 6 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996071886 |
- Бағасы: 1 417 ₸

