
Бұрғыға арналған щеткалар жинағы, 3 дана, 1 жалпақ, 65 мм, 50 мм "кесе", қолмен ұсталатын металл Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 74484 щеткалар жинағы 3 щеткадан тұрады: жалпақ 65 мм, бұрғыға арналған 6 мм шпилькалары бар 50 мм шыныаяқ және қолмен ұсталатын металл. Олардың көмегімен тоттың, бояудың, лактың жұқа қабатын кетіруге, сондай-ақ кірді кетіруге болады. Шыныаяқ пішінді саптамамен тегіс беттерді өңдеуге, ал ойықтар мен бұрыштарда тегіс жұмыс істеуге ыңғайлы. Қол щеткасы электр құралдарын пайдалану мүмкін болмаған кезде шағын аумақтар үшін пайдалы. Құралды 4500 айн/мин дейінгі айналымдарда пайдалану ұсынылады. Артықшылықтары Жоғары сапалы болат сымның арқасында щеткалар жоғары ресурсқа ие. Әмбебап щеткалар кез келген қатты материалдарды өңдей алады: ағаш, металл, пластмасса және т.б. Бұралған қылшықтардың арқасында бұйымдар беттерді жұмсақ күйде өңдейді. Қылқаламдардың корпустары мырышпен қапталған, ал қылшықтары жезден жасалған, сондықтан олар коррозиядан жақсы қорғалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 60 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 310 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 135 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.303 кг |
| Топ | Бұрғылар мен бұрғыларға арналған щеткалар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 744-Бұрғылауға арналған щеткалар |
| Біліктің диаметрі | 6 |
| Жиынтықтағы саны | 3 |
| Максималды диаметрі | 65 мм |
| Материал | сталь, пластик |
| Қону | бұрғы |
| Өңдеу түрі | зачистка |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996070490 |
- Бағасы: 2 656 ₸

