
Бұрғылауға арналған щеткалар жинағы, 5 дана, 2 жалпақ, 50-75 мм, 3 "кесе", 25-50-75 мм, матрицалық шпилькалары бар
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 74492 шпилькалары бар щеткалар жинағы (екі жалпақ 50-75 мм және үш шыныаяқ 25-50-75 мм) әртүрлі өлшемдегі беттерді жұмсақ өңдеуге арналған бұрғыдағы қондырмалар ретінде пайдаланылады. Шыныаяқтар тегіс беттерді тазалау үшін оңтайлы, ал жалпақ щеткалар жету қиын жерлерге, бұрыштарға және қисықтарға арналған. Жинақтың көмегімен беттердегі тотты, кірді және ескі жабындарды тазалауға болады. Қылқаламдарды максималды жылдамдығы 4500 айн/мин аспайтын кезде пайдалану ұсынылады. Артықшылықтары Төзімділік — қылшықтар жоғары сапалы болат сымнан жасалған. Әмбебаптылық — жиынтық кез келген қатты беттерге жарамды: ағаш, металл, пластик және т.б. Ұқыпты жұмыс — бұралған қылшықтары бар щеткалар материалдың жұқа қабатын алып тастауға мүмкіндік береді. Коррозияға төзімділік — щеткалардың корпустары мырышталған, қылшықтары жезбен қапталған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 70 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 255 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 175 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.426 кг |
| Топ | Бұрғылар мен бұрғыларға арналған щеткалар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 744-Бұрғылауға арналған щеткалар |
| Біліктің диаметрі | 6 |
| Жиынтықтағы саны | 5 |
| Максималды диаметрі | 75 мм |
| Материал | Болат |
| Қону | бұрғы |
| Өңдеу түрі | зачистка |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996071954 |
- Бағасы: 3 539 ₸

