
Бұрғылауға арналған щеткалар жинағы, 6 дана, 5 жалпақ 40-50-65-75-100 мм + 1 "кесе" 50 мм, Matrix шпилькалары бар
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Диаметрі 6 мм шпилькалары бар Matrix 74496 щеткалар жинағы бұрғылауға арналған 6 саптамадан тұрады: 5 жалпақ 40-50-65-75-100 мм және шыныаяқ 50 мм. Тегіс жерлер жету қиын жерлерге, бұрыштар мен ойықтарға оңай енеді, ал шыныаяқ тегіс беттерге оңтайлы сәйкес келеді. Саптамалар 4500 айн/мин дейінгі жылдамдықта қолданылады. Жинақ тотты, кірді, ескі жабындарды кетіруге ыңғайлы. Артықшылықтары Төзімділік — қылшықтар жоғары сапалы болат сымнан жасалған. Әмбебаптылық — жиынтық кез келген қатты беттерге жарамды: ағаш, металл, пластик және т.б. Ұқыпты жұмыс — бұралған қылшықтары бар щеткалар материалдың жұқа қабатын алып тастауға мүмкіндік береді. Коррозияға төзімділік — щеткалардың корпустары мырышталған, қылшықтары жезбен қапталған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 70 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 255 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 180 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 180 кг |
| Топ | Бұрғылар мен бұрғыларға арналған щеткалар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 744-Бұрғылауға арналған щеткалар |
| Жиынтықтағы саны | 6 |
| Материал | Болат |
| Қону диаметрі | 6 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996070537 |
- Бағасы: 3 601 ₸

