
INGCO Өнеркәсіптік құралдар жинағы 100 дана
Жиынтықта:
1 дана 1/2" ысырма кілт, 45Т
18 дана 1/2" алтыбұрышты розетка: 10-11-12-13-14-15-16-17-18-19-20-21-22-23-24-27-30-32мм
2 дана 1/2" ұзартқыш сым: 125мм (5")/250мм (10")
1 дана 1/2" Доктор. әмбебап түйіспе
2 дана Шам кілті 1/2" Dr. 16мм&21мм
1 дана 1/2"*3/8" үш жақты адаптер
1 дана 1/4" ысырма кілт, 45Т
13 дана 1/4" алтыбұрышты розетка: 4-4. 5-5-5.5-6-7-8-9-10-11-12-13-14
2 дана 1/4" ұзартқыш сым: 50мм (2")/100мм (4")
1 дана 1/4" жылжымалы "Т" адаптері
1 дана 1/4" Доктор. әмбебап түйіспе
8 дана аралас кілт: 6-8-10-12-14-15-17-19мм
1 дана 6" Бүйір кескіштер
1 дана 6" Ұзын тістеуіктер
1 дана SL5.5*100 бұрағыш
1 дана PH1*100 бұрағыш
14шт головки: T10-T15-T20-T25-T27-T30-T35-SL4-SL5.5-SL6.5-PH1-PH2-PZ1-PZ2
9 дана аллен кілті 1.5-2-2.5-3-4-5-6-8-10 мм
20 дана 1/4" SL3,SL4,SL5,SL6 бұрағыш биттері,крест: PH0, PH1,РН 2,РН 3,PZ0,pz1,pz2 бастары бар,PZ3,T10,T15,T20,T30,H3,H4,H5,H6 25мм
1 дана бұрауыш ұстағыш
1 дана 1/4"*150мм Spinner тұтқасы
Қаптамасы: пластик қап
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | INGCO |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Max бастың өлшемі | 32 мм |
| Min бастың өлшемі | 10 мм |
| Torx | бит/бас |
| Бренд | INGCO |
| Балғаның салмағы | Жоқ |
| Дюймдік бастар жиынтықта | Жоқ |
| Тауар сыныбы | кәсіби |
| Жинақтағы саны | 100 дана |
| Қырлар саны | 6 |
| Біріктірілген кілттер | Иә |
| Қаптама материалы | Пластик |
| Ратчеттің қону өлшемі | 1/2 дюйм |
| Қосылатын өлшем | 1/4 + 1/2 дюйм өлшемі мен талаптары |
| Бастың қондыру өлшемі | 1/4; 1/2 дюйм |
| Шырақ кілті | Жоқ |
| Шам бастары | 16 мм/21 мм |
| Өлшеу жүйесі | метрикалық |
| Бастардың түрі | 6 қырлы |
| Кілт түрі | біріктірілген/алтыбұрышты |
| Ысырма | Иә |
- Бағасы: 69 530 ₸

