
Бұрғыға арналған щетка, 25 мм, шпилькасы бар "кесе", бұралған металл сым Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 74464 бұрғысына арналған "кесе" бұрғы щеткасы, шпилькасы бар, 25 мм, бұралған металл сымнан жасалған қылшықтары бар, — диаметрі 6 мм шанақ астындағы патроны бар электрлік бұрғыларға арналған жабдық. Ұсынылатын айналу жылдамдығы 4500 айн/мин. Саптама дәнекерленген жіктерді тазалау және металл, ағаш, бетон беттерін тегістеу үшін қолданылады. Қылқалам ластанудың, тоттың, ЛБМ қалың қабатын тиімді кетіреді. "Кесе" пішінінің арқасында саптама айтарлықтай көлемді беттерді өңдеу үшін оңтайлы болып табылады. Ол құрылыста, машина жасауда, сонымен қатар тұрмыста қолданылады. Жұмыс кезінде жеке қорғаныс құралдарын пайдалану қажет. Артықшылықтары Қылшықтар жоғары сапалы болат сымнан бұралған байламдардан тұрады, сондықтан жоғары кернеулерге төзімді. Сымның диаметрі 0,5 мм, сондықтан щетка әртүрлі ластаушы заттармен жұмыс істеуге жарамды. Корпустың мырыш жабыны және қылшықтарға жағылған техникалық май жабдықты коррозиядан қорғайды. Қылқалам барлық технологиялық нормаларды сақтай отырып, ірі зауытта жасалған, бұл оның жоғары сапасына кепілдік береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| сыртқы диаметрі | 25 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 32 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 117 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 68 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.078 кг |
| Топ | Бұрғылар мен бұрғыларға арналған щеткалар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 744-Бұрғылауға арналған щеткалар |
| Біліктің диаметрі | 6 |
| Жиынтықтағы саны | 1 |
| Материал | Болат |
| Қону | бұрғы |
| Өңдеу түрі | зачистка |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996113203 |
- Бағасы: 946 ₸

