
INGCO Өнеркәсіптік аралас құралдар жинағы 142 дана
Жиынтықта:
1/2″Dr. керек-жарақтар:
19 дана 1/2" Алтыбұрышты ұштары: 8-10-12-13-14-15-16-17-18-19-20-21-22-23-24-25-27-30-32мм
5 дана 1/2" Жұлдыз тәрізді шеткі бастар: E10, 12, 14, 16, 20
1 дана 1/2" Dr. Иілгіш тұтқа,375 мм
1 дана 1/2" Ысырмалы кілт, 45 т
2 дана 1/2" Ұзартқыш саптама: 75 мм (3") 250 мм(10")
1 дана 1/2 " Доктор. Әмбебап түйіспе
1 дана 1/2"(F)*3/8"(M) Үш жақты адаптер
2 дана Шам кілті 1/2 " Dr. 16мм және 21мм
1 дана 1/2"*10 " L- Тұтқа
3/8"DR керек-жарақтар:
15 дана 3/8" 12pt. бастар: 6-7-8-9-10-11-12-13-14-15-17-18-19-21-22
1Pcs 3/8" Ысырмалы кілт, 45T
2 дана 3/8" Ұзартқыш саптама: 75мм (3") 150мм(6")
1 дана 3/8" Доктор. Әмбебап түйіспе
1/2″ Dr. керек-жарақтар:
26 дана 1/4"*25мм биттер:
PH0-PH1-PH2-PH3-PZ0-PZ1-PZ2-PZ3-SL4-SL5.5-SL7
H2-H3-H4-H5-H6-H7-H8-H10,
T10H-T15H-T20H-T25H-T27H-T30H-T40H
1 дана Бит ұстағыш
9дана 1/4" Алтыбұрышты соңы басшылары: 4-4. 5-5-5. 5-6-7-8-9-10
5 дана 1/4" Жұлдыз тәрізді шеткі бастар: E4 5 6 7 8
1Pcs 1/4" Ысырмалы кілт, 45T
3 дана 1/4" Ұзартқыш саптама: 50 мм (2") 100 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | INGCO |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Max бастың өлшемі | 32 мм |
| Min бастың өлшемі | 6 мм |
| Torx | бит/бас |
| Бренд | INGCO |
| Балғаның салмағы | 300 г |
| Дюймдік бастар жиынтықта | Жоқ |
| Тауар сыныбы | жартылай кәсіби |
| Жинақтағы саны | 142 дана |
| Қырлар саны | 6 |
| Біріктірілген кілттер | Иә |
| Қаптама материалы | Пластик |
| Ратчеттің қону өлшемі | 1/4; 1/2; 3/8 дюйм |
| Қосылатын өлшем | 1/4 + 3/8 + 1/2 дюйм |
| Бастың қондыру өлшемі | 1/4; 1/2; 3/8 дюйм |
| Шырақ кілті | Жоқ |
| Шам бастары | 16 мм/21 мм |
| Өлшеу жүйесі | метрикалық |
| Бастардың түрі | 6-жақты; Е-типті |
| Кілт түрі | біріктірілген/бөлінген/алтыбұрышты |
| Ысырма | Иә |
| Шанақ бит | 1/4 (Е типі) |
- Бағасы: 110 000 ₸

