
Бұрғыға арналған щетка, 60 мм, шпилькасы бар жалпақ, жезден жасалған бұралған сым Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Диаметрі 60 мм Matrix 74446 бұрғылауға арналған жалпақ щетка, шпилькасы бар, жезден жасалған бұралған сым қылшықтары бар, металл, ағаш, пластмасса беттерін кірден, ескі бояулар мен лактардан және тоттан жұмсақ тазалауға арналған. Диаметрі 0,3 мм бұралған сым жету қиын жерлерге: ойықтарға, бұрыштарға, иілістерге, тар жерлерге енеді. Саптама бетті қажетті кедір-бұдырлау немесе материалдың құрылымын ерекшелеу үшін қолданылады. Диаметрі 6 мм саңылау 4500 айн/мин ұсынылған жылдамдықта жұмыс істей алатын электрлік бұрғы патронына орнатылады. Жұмыс кезінде қорғаныс көзілдірігін, респираторды, құлаққапты, арнайы киімді және аяқ киімді пайдалану керек. Артықшылықтары Қылшықтар жабдықтың беріктігін қамтамасыз ету үшін жоғары сапалы болат сымнан жасалған. Корпус мырышпен қапталған, ал қылшықтар жезден жасалған, сондықтан щетка коррозияға төзімді. Саптама ірі зауытта қатаң технологиялық бақылаумен жасалған, бұл оның жоғары сапасына кепілдік береді. Қылқалам құрылыс алаңында, өндірістік кәсіпорында пайдалы болады, сонымен қатар күнделікті өмірде пайдалы болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 41 г |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 130 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 92 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Бұрғылар мен бұрғыларға арналған щеткалар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 744-Бұрғылауға арналған щеткалар |
| Диаметрі | 60 мм |
| Жұмыс бөлігінің ұзындығы | 14 мм |
| Жиынтықтағы саны | 1 |
| Материал | Болат |
| Қону диаметрі | 6 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Ені | 7 мм |
| Штрих-код | 4044996019130 |
- Бағасы: 538 ₸

