
Бұрғыға арналған щетка, 75 мм, шпилькасы бар "кесе", жезден жасалған бұралған сым Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бұрғылауға арналған щетка "кесе" Matrix 74478 диаметрі 75 мм, шпилькасы бар, жезден жасалған бұралған сым қылшықтары бар, металл, ағаш және пластмасса беттерін ұсақ ластаушы заттардан және бояу жабындарының қалдықтарынан тазарту үшін қолданылады. Материалдың құрылымын ерекшелеуге немесе оны кедір-бұдырлауға көмектеседі. Тостағанның пішіні үлкен аумақтың тегіс жерлерін өңдеуге мүмкіндік береді. Диаметрі 6 мм саңылау 4500 айн/мин жылдамдықты қолдайтын электрлік бұрғы патронына орнатылады. Жұмыс кезінде жеке қорғаныс құралдарын — респираторды, көзілдірікті, құлаққапты, арнайы киімді және аяқ киімді пайдалану қажет. Артықшылықтары Бұралған сым жүктемелерді алып тастағаннан кейін пішінін сақтайды, сондықтан щетка қарқынды қолдануға жарамды. Жезден жасалған қылшықтар мен мырыш қаптамалары щетканы коррозиядан қорғауды қамтамасыз етеді. Құрал-саймандар өндірістің барлық кезеңдерінде сапаны қатаң қадағалайтын ірі зауытта жасалған, бұл оның сенімділігін растайды. Қылқалам кәсіпқойларға да, өз қолдарымен жасаушыларға да пайдалы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 105 г |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 65 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 140 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 95 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Бұрғылар мен бұрғыларға арналған щеткалар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 744-Бұрғылауға арналған щеткалар |
| Диаметрі | 75 мм |
| Жиынтықтағы саны | 1 |
| Материал | Болат |
| Қону диаметрі | 6 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Жұмыс бөлігінің ені | 16 мм |
| Штрих-код | 4044996002262 |
- Бағасы: 809 ₸

