
INGCO HSS металл бұрғыларының жинағы 15 дана
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Металға арналған HSS бұрғылар жинағы 15 дана
Диаметрі: 1, 2, 2.5, 3, 3.5, 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 7, 8, 9, 10, 12мм
Қаптамасы: пластик қап
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | INGCO |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бұрғының Max диаметрі | 12 мм |
| Max біліктің диаметрі | 12 мм |
| Максималды ұзындық | 117 мм |
| Мин диаметрі | 1 мм мм |
| Бренд | INGCO |
| Саны | 15 дана |
| Материал | HSS |
| Өңдеу материалы | металл |
| Түрі | металл бойынша |
| Шанақтың түрі | Цилиндрлік |
- Бағасы: 6 955 ₸

