
ҚМҚ арналған щетка 125 мм, 22.2 мм қондырылған, тегіс, бұралған сым 0.5 мм Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Диаметрі 125 мм және 22,2 мм сәйкес келетін, 0,5 мм бұралған сымы бар Matrix 74632 жалпақ щетка UHM білігіне орнатылады. Бұрылған сымы бар қылшықтар кедір-бұдыр (кедір-бұдыр) өңдеу кезінде беттерден тоттың, лак-бояу материалдарының және ластанудың қалың қабатын тиімді кетіреді. Тегіс пішін жету қиын жерлерді, соның ішінде бұрыштар мен иілулерді өңдеуге мүмкіндік береді. Қылқаламды 10000 айн/мин аспайтын айналымдарда пайдалану ұсынылады. Артықшылықтары Жоғары сапалы тот баспайтын сым арқылы қылшықтардың беріктігі қамтамасыз етіледі. Әмбебап щетка кез келген материалдан жасалған қатты беттерді өңдеуге арналған: металл, ағаш, түсті металдар, пластмасса және т.б. Қылқаламды сыртта қолдануға болады, өйткені қылшықтар маймен қапталған, ал корпус мырышталған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.332 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 250 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 165 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Бұрғылар мен бұрғыларға арналған щеткалар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 746-ҚШМ арналған щеткалар |
| Диаметрі | 125 мм |
| Сымның диаметрі | 0.5 мм |
| Болат маркасы | жоғары көміртекті |
| Қону | 22.2 мм |
| Сым түрі | бұралған |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | жазық |
| Штрих-код | 4044996011530 |
- Бағасы: 1 884 ₸

