
INGCO Бұрғылар мен қашаулар жинағы 22 дана
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бұрғылар мен қашаулар жинағы 22 дана
Биттер 25 мм: 8 дана
Шыныға арналған бұрғылар: 6 дана
Өлшем: 4, 5, 6, 8, 10, 12мм
Тасқа арналған бұрғылар 5 дана
Өлшемі: 4, 5, 6, 8, 10мм
Бетонға арналған бұрғылар SDS Plus 3 дана:
Өлшемі: 6х160, 8х160, 10х160мм
Қаптамасы: пластик қап
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | INGCO |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | INGCO |
| Жиынтықта | бұрғылар/биттер |
| Жинақтағы саны | 22 дана |
| Бұрғылардың ең үлкен диаметрі | 10 мм |
| Макс. бұрғы ұзындығы | 160 мм |
| Мин. бұрғы диаметрі | 6 мм |
| Шанақтың түрі | SDS-plus |
- Бағасы: 13 370 ₸

