
АЖМ арналған щетка 175 мм, 22.2 мм қондырылған, тегіс, бұралған сым 0.5 мм Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Диаметрі 175 мм және 22,2 мм сәйкес келетін, 0,5 мм бұралған сымы бар Matrix 74636 жалпақ щетка UHM білігіне орнатылады. Бұрылған сымы бар қылшықтар кедір-бұдыр (кедір-бұдыр) өңдеу кезінде беттерден тоттың, лак-бояу материалдарының және ластанудың қалың қабатын тиімді кетіреді. Тегіс пішін жету қиын жерлерді, соның ішінде бұрыштар мен иілулерді өңдеуге мүмкіндік береді. Қылқаламды 9000 айн/мин аспайтын айналымдарда пайдалану ұсынылады. Артықшылықтары Жоғары сапалы тот баспайтын сым арқылы қылшықтардың беріктігі қамтамасыз етіледі. Әмбебап щетка кез келген материалдан жасалған қатты беттерді өңдеуге арналған: металл, ағаш, түсті металдар, пластмасса және т.б. Қылқаламды сыртта қолдануға болады, өйткені қылшықтар маймен қапталған, ал корпус мырышталған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.7 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 215 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 180 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Бұрғылар мен бұрғыларға арналған щеткалар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 746-ҚШМ арналған щеткалар |
| Диаметрі | 175 мм |
| Сымның диаметрі | 0.5 мм |
| Болат маркасы | жоғары көміртекті |
| Қону | 22.2 мм |
| Сым түрі | бұралған |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | жазық |
| Штрих-код | 4044996011554 |
- Бағасы: 3 129 ₸

