
INGCO Тасқа арналған бұрғылар жинағы 5 дана
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бетонға арналған бұрғылар жинағы 5 дана
Рамалар: 4х75, 5х85, 6х100, 8х120, 10х120мм
Қаптамасы: қос блистер
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | INGCO |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бұрғының Max диаметрі | 10 мм |
| Max біліктің диаметрі | 10 мм |
| Максималды ұзындық | 120 мм |
| Мин диаметрі | 4 мм мм |
| Бренд | INGCO |
| Бұрғылар саны | 5 дана |
| Өңдеу материалы | бетон/кірпіш |
| Түрі | спиральді |
| Шанақтың түрі | Цилиндрлік |
- Бағасы: 1 500 ₸

