
УШМ арналған щетка Heavy Duty, 100 мм, М14, "кесе", ширатылған сым 0.5 мм Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Диаметрі 100 мм, сәйкес келетін M14, 0,5 мм бұралған сымы бар Matrix Heavy Duty 74672 "Кесе" UHM щеткасы өрескел (кедір-бұдыр) беттерді өңдеу үшін қолданылады. Heavy Duty желісінің күшейтілген корпусы бар, сондықтан жүктемелерге төзімділігі жоғары. Жабдық тот пен лак-бояу жабындарының қалың қабатын кетіру, дәнекерленген жіктерді тазалау, ластаушы заттарды кетіру үшін қолданылады. Шыныаяқ тәрізді щетка үлкен, тегіс беттерді өңдеу үшін оңтайлы. Ұсынылатын максималды пайдалану жылдамдығы 8500 айн/мин құрайды. Артықшылықтары Жабдық ұзақ уақыт қызмет етеді, өйткені қылшықтар жоғары сапалы болат сымнан жасалған. Қылқалам кез келген қатты материалдарды өңдеуге мүмкіндік беретін әмбебап түрге жатады: қара және түсті металдар, ағаш, пластмасса және т.б. Мырышпен қапталған корпус және маймен қапталған қылшықтар жабдықтың коррозияға төзімділігін қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 80 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 140 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.87 кг |
| Топ | Бұрғылар мен бұрғыларға арналған щеткалар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 746-ҚШМ арналған щеткалар |
| Диаметрі | 100 мм |
| Сымның диаметрі | 0.5 мм |
| Болат маркасы | жоғары көміртекті |
| Қону | М14 |
| Сым түрі | бұралған |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | кесе |
| Штрих-код | 4044996018584 |
- Бағасы: 4 018 ₸

