
ҚМҚ арналған щетка, 100 мм, 22.2 мм қондырылған, тегіс, жезден жасалған бұралған сым Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 74648 диаметрі 100 мм, жезден жасалған бұралған сымы бар, 22,2 мм қондырылған жалпақ UHM щеткасы беттерді жұмсақ өңдеуге мүмкіндік береді. Ол шығыстық құрал ретінде ҚШМ-мен бірге пайдаланылады. Тегіс пішінінің арқасында ол жету қиын жерлерде: бұрыштар мен иілулерде кірді, тотты және бояуды тиімді түрде кетіреді. Жұмысты 4500 айн/мин аспайтын жылдамдықта жүргізу ұсынылады. Артықшылықтары Сым болаттан жасалған және жезбен қапталған, сондықтан щетка ұзақ қызмет ету мерзіміне арналған және жоғары ылғалдылық жағдайында жұмыс істеуге төтеп бере алады. Әмбебап қылшықтардың арқасында жабдықпен кез келген түрдегі қатты материалдарды өңдеуге болады: металл, ағаш, түсті металдар, пластмасса және т.б. Мырышталған корпус коррозиядан сенімді қорғалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 135 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 103 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.126 кг |
| Топ | Бұрғылар мен бұрғыларға арналған щеткалар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 746-ҚШМ арналған щеткалар |
| Диаметрі | 100 мм |
| Сымның диаметрі | 0.3 мм |
| Болат маркасы | жоғары көміртекті |
| Қону | 22.2 мм |
| Сым түрі | жезден жасалған бұралған |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | жазық |
| Штрих-код | 4044996113562 |
- Бағасы: 938 ₸

