
УШМ арналған щетка, 115 мм, М14, "тәрелке", жезделген бұралған сым Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Матрицалық щетка "пластина" 74612, 115 мм, жезден жасалған бұралған сым және M14 гайкасы бар, ҰШМ үшін саптама ретінде пайдаланылады. Бұл үлкен тегіс беттерді де, бұрыштарды да өңдеуге мүмкіндік беретін әмбебап құрал. Қылқалам 12500 айн/мин дейін ұсынылған жылдамдықта беттерден тот пен кірді, бояу қабатын кетіруге мүмкіндік береді. Артықшылықтары Төзімділік — қылшықтар жоғары сапалы болат сымнан жасалған. Әмбебаптылық — жиынтық кез келген қатты беттерге жарамды: ағаш, металл, пластик және т.б. Ұқыпты жұмыс — бұралған қылшықтары бар щеткалар материалдың жұқа қабатын алып тастауға мүмкіндік береді. Коррозияға төзімділік — щетканың корпусы қорғаныш эмальмен қапталған, қылшықтары жезден жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 45 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 155 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 120 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.25 кг |
| Топ | Бұрғылар мен бұрғыларға арналған щеткалар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 746-ҚШМ арналған щеткалар |
| Диаметрі | 115 мм |
| Сымның диаметрі | 0.3 мм |
| Болат маркасы | жоғары көміртекті |
| Қону | М14 |
| Сым түрі | жезден жасалған бұралған |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | табақ |
| Штрих-код | 4044996019208 |
- Бағасы: 1 557 ₸

