
УШМ арналған щетка, 125 мм, М14, "тәрелке", жезделген бұралған сым Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Матрицалық щетка "пластина" 74616 диаметрі 125 мм, бұралған сыммен, М14, ҮШМ білігіне орнатылады. Бұрылған сым беттерді жұмсақ өңдеуге, тоттың, лак-бояу жабындарының және ластаушы заттардың жұқа қабатын кетіруге жарамды. Әмбебап "табақ" пішіні бұрыштар мен жазықтықтарды тазалау үшін щетканы пайдалануға мүмкіндік береді. Ұсынылатын пайдалану жылдамдығы — 12500 айн/мин. Артықшылықтары Жоғары ресурс — қылшықтар жоғары сапалы болат сымнан жасалған. Әмбебап мақсат — кез келген қатты материалдарды өңдеуге болады: металл, ағаш, түсті металдар, пластмасса және т.б. Коррозияға төзімділік — жезден жасалған қылшықтар мен эмальданған корпус тоттан қорықпайды, бұл өнімді сыртта пайдалануға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Материал | Пластик |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 165 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.267 кг |
| Топ | Бұрғылар мен бұрғыларға арналған щеткалар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 746-ҚШМ арналған щеткалар |
| Диаметрі | 125 мм |
| Сымның диаметрі | 0.3 мм |
| Болат маркасы | жоғары көміртекті |
| Қону | М14 |
| Сым түрі | жезден жасалған бұралған |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | табақ |
| Штрих-код | 4044996019215 |
- Бағасы: 1 778 ₸

