
ҮШМ-ге арналған щетка, 125 мм, М14, "кесе", жезден жасалған бұралған сым Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жезделген бұралған сымы бар Matrix 74606 125 мм "кесе" щеткасы М14 гайкасының көмегімен ҮШМ білігіне орнатылады. Оның көмегімен бояудың немесе лактың жұқа қабатын кетіруге, тот пен кірді кетіруге арналған беттерді өңдеуге болады. Диаметрі 125 мм шыныаяқпен ұсынылған 6500 айн/мин жылдамдықта үлкен аумақтарды жылдам өңдеуге болады. Артықшылықтары Төзімділік — қылшықтар жоғары сапалы болат сымнан жасалған. Әмбебаптылық — жиынтық кез келген қатты беттерге жарамды: ағаш, металл, пластик және т.б. Ұқыпты жұмыс — бұралған қылшықтары бар щеткалар материалдың жұқа қабатын алып тастауға мүмкіндік береді. Коррозияға төзімділік — щетканың корпусы қорғаныш эмальмен қапталған, қылшықтары жезден жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 85 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 160 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 125 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.527 кг |
| Топ | Бұрғылар мен бұрғыларға арналған щеткалар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 746-ҚШМ арналған щеткалар |
| Диаметрі | 125 мм |
| Сымның диаметрі | 0.3 мм |
| Болат маркасы | жоғары көміртекті |
| Қону | М14 |
| Сым түрі | жезден жасалған бұралған |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | кесе |
| Штрих-код | 4044996002224 |
- Бағасы: 2 613 ₸

