
УШМ арналған щетка, 150 мм, М14, "кесе", бұралған сым 0.5 мм Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Матрицалық щетка "Кесе" 74629 диаметрі 150 мм, М14, 0,5 мм бұралған сыммен, ҰШМ-де жабдық ретінде қолданылады. Қылшықтар беттерді кедір-бұдыр (кедір-бұдыр) өңдеуге арналған. Бұйым ластануларды кетіруге, тоттың қалың қабатын, ЛБМ кетіруге, дәнекерленген жіктерді тазалауға жарамды. Ұсынылатын пайдалану жылдамдығы — 4500 айн/мин. Артықшылықтары Жоғары сапалы сымның арқасында жабдық ұзақ уақыт қызмет етеді. "Кесе" пішінінің арқасында саптаманың үлкен жанасу аймағы бар, сондықтан ол үлкен беттерді өңдеу үшін оңтайлы болып табылады. Әмбебап мақсаттағы щетканы кез келген қатты материалдарды өңдеу үшін пайдалануға болады: металл, ағаш, түсті металдар, пластмасса және т.б. Корпус эмальмен, ал қылшықтар маймен қапталған, соның арқасында щетка коррозияға төзімді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.992 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 90 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 200 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 150 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Бұрғылар мен бұрғыларға арналған щеткалар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 746-ҚШМ арналған щеткалар |
| Диаметрі | 150 мм |
| Сымның диаметрі | 0.5 мм |
| Болат маркасы | жоғары көміртекті |
| Қону | М14 |
| Сым түрі | бұралған |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | кесе |
| Штрих-код | 4044996018560 |
- Бағасы: 4 462 ₸

