
УШМ-ға арналған щетка, 75 мм, М14, "кесе", жезден жасалған бұралған сым Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жезден жасалған бұралған сымы бар Matrix 74604 75 мм "кесе" щеткасы UHM білігіне M14 гайкасының көмегімен орнатылады. Оның көмегімен бояудың немесе лактың жұқа қабатын кетіруге, тот пен кірді кетіруге арналған беттерді өңдеуге болады. Диаметрі 75 мм шыныаяқпен ұсынылған 12500 айн/мин жылдамдықта үлкен аумақтарды жылдам өңдеуге болады. Артықшылықтары Төзімділік — қылшықтар жоғары сапалы болат сымнан жасалған. Әмбебаптылық — жиынтық кез келген қатты беттерге жарамды: ағаш, металл, пластик және т.б. Ұқыпты жұмыс — бұралған қылшықтары бар щеткалар материалдың жұқа қабатын алып тастауға мүмкіндік береді. Коррозияға төзімділік — щетканың корпусы қорғаныш эмальмен қапталған, қылшықтары жезден жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 80 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 110 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 70 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.22 кг |
| Топ | Бұрғылар мен бұрғыларға арналған щеткалар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 746-ҚШМ арналған щеткалар |
| Диаметрі | 75 мм |
| Сымның диаметрі | 0.3 мм |
| Болат маркасы | жоғары көміртекті |
| Қону | М14 |
| Сым түрі | жезден жасалған бұралған |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | кесе |
| Штрих-код | 4044996002200 |
- Бағасы: 1 131 ₸

