
Қылқаламдар жинағы, 3 дана, пластмасса сабы бар металл, үлкен Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пластмасса тұтқалары бар Matrix 74863 үлкен щеткалар жинағы өңдеудің әртүрлі түрлеріне арналған — болат металл және басқа беттерден тотты, кірді және ескі бояуды кетіреді, ал нейлон ағаш бұйымдарын щеткамен және ақырын тазартады. Жинақ жөндеу, шанақ жұмыстары кезінде пайдалы болады, сонымен қатар күнделікті өмірде пайдалы болады. Артықшылықтары Бұралған болат сым деформацияларға төзімді, сондықтан щеткалар жоғары өнімділік ресурсына ие. Жезбен қапталған қылшықтар коррозияға төзімді, бұл оның қызмет ету мерзімін арттырады. Сым негізге мықтап бекітілген және жұмыс кезінде құлап кетпейді. Қылқалам корпустары ұзаққа созылатын пластиктен жасалған, сондықтан олар кеуіп кетпейді және ұзаққа созылады. Эргономикалық пластикалық тұтқалар жұмыс кезінде жайлылықты қамтамасыз ете отырып, қолыңызға ыңғайлы орналасады. Жиынтық тұғырға орналастыру үшін ыңғайлы аспасы бар көпіршікте жеткізіледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Ұзындығы | 225 мм |
| Ені | 12 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 295 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 150 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 124 кг |
| Қылшықтың биіктігі | 14 мм |
| Топ | Қол щеткалары |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 748-Қол щеткалар |
| Жұмыс бөлігінің ұзындығы | 90 мм |
| Материал | пластик, металл |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қалыңдық | 10 мм |
| Жұмыс бөлігінің ені | 12 мм |
| Штрих-код | 4044996019239 |
- Бағасы: 1 556 ₸

