
INGCO Щеткасыз аккумуляторлық перфоратор INDUSTRIAL 20W Li-ion/ SDS-Plus/ 2.0 Дж/ SOLO
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қылқаламсыз қозғалтқыш
Кернеу: 20W
Бос жүріс жылдамдығы: 0-1100 айн/мин
Соққы жылдамдығы: 0-5000/мин
Бір соққы күші: 2,0Дж
Бұрғылаудың максималды қуаты: бетондағы Ø26
Кіріктірілген жұмыс шамы
SDS plus патрондар жүйесі
3 дана бұрғымен және 1 дана қашаумен
Батарея мен зарядтағыш бөлек сатылады
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| қаптама | Кейс |
| Өндіруші | INGCO |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Max бұрғылау диаметрі (металл) | Max Ø бұрғылау 13мм/ Аккумуляторсыз және жадсыз |
| Бұрғылаумен бұрғылаудың Max диаметрі (бетон) | 22 мм |
| Max соққы күші | Соққы энергиясы - 2Дж |
| Қызып кеткен жағдайда автоматты түрде өшіру | Иә |
| Бренд | INGCO |
| Жинақтағы аккумуляторлар саны | Жоқ |
| Режимдер саны | 3 |
| Мах бұрғылау диаметрі (ағаш) | 26 мм |
| Қуат | 20W |
| Атауы | Аккумуляторлы перфоратор |
| Жылдам ауыстырылатын патронның болуы | Жоқ |
| Реверстің болуы | Иә |
| Батарея кернеуі | 20 Жылы |
| Шаңсорғышы бар перфоратор | Жоқ |
| Біртіндеп іске қосу | Иә |
| Айналу жиілігін реттеу | Иә |
| Батареялар сериясы | Li-Ion |
| Соққы күші | 2 Дж |
| Түрі | INDUSTRIAL |
| Батарея түрі | Li-Ion |
| Қозғалтқыш түрі | қылқаламсыз |
| Партон түрі | SDS-plus |
| Шанақтың түрі | SDS-plus |
| Шпиндельдің айналу жиілігі | 0-1100 айн/мин |
| Соғу жиілігі | 0-5000 соққы/мин |
- Бағасы: 53 000 ₸

