
Ағаш сабы бар бес қатарлы металл щетка Sparta
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ағаш сабы бар металл 5 қатарлы Sparta 748245 щеткасы - металл, ағаш және басқа беттерден тотты, кірді, бояу қалдықтарын қолмен кетіруге арналған құрал. 5 қатарлы қылшықтар сапалы өңдеуді қамтамасыз етеді. Қылқаламды құрылысшылар, жөндеушілер, шанақ жөндеу мамандары пайдаланады, ол күнделікті өмірде де пайдалы болады. Артықшылықтары Жоғары сапалы болат сымнан жасалған қылшықтар тозуға төзімді, сондықтан щетка қарқынды қолдануға төтеп бере алады. Коррозиядан қорғау үшін сымға мырыш жабыны жағылады, бұл құралдың қызмет ету мерзімін ұзартады. Берік ағаш сабы щетканың беріктігін қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Салмақ | 97 г |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 290 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 40 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Қылшықтың биіктігі | 20 мм |
| Топ | Қол щеткалары |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 748-Қол щеткалар |
| Ұзындығы | 275 мм |
| Жұмыс бөлігінің ұзындығы | 120 мм |
| Материал | сталь, древесина |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қалыңдық | 16 мм |
| Ені | 33 мм |
| Жұмыс бөлігінің ені | 24 мм |
| Штрих-код | 4044996047805 |
- Бағасы: 386 ₸

