
Пластмасса сабы бар бес қатарлы металл щетка Sparta
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пластмассадан жасалған тұтқасы бар металл 5 қатарлы Sparta 748675 щеткасы металл, ағаш және басқа беттерді өңдеу үшін қолданылады. Оларды ластанудан, тоттан және ескі лак-бояу жабындарынан тазартады. Сым байламдары 5 қатарға орналастырылған, бұл аршудың жоғары тиімділігін қамтамасыз етеді. Қылшықтар негізге мықтап бекітілген және жұмыс кезінде құлап кетпейді. Қылқалам құрылыс, жөндеу жұмыстары кезінде пайдалы болады, сонымен қатар үйде немесе гаражда пайдалы болады. Артықшылықтары Жоғары сапалы болат сымнан жасалған қылшықтардың тозуға төзімділігі жоғары. Фосфатталған сым коррозияға төзімді, сондықтан щетка өте берік. Төзімді пластиктен жасалған корпус құралдың сенімділігін арттырады. Эргономикалық полипропиленнен жасалған тұтқа жұмыс кезінде жайлылықты қамтамасыз ете отырып, қолға ыңғайлы орналасады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 280 мм |
| Ені | 34 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 270 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 35 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 145 кг |
| Қылшықтың биіктігі | 23 мм |
| Топ | Қол щеткалары |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 748-Қол щеткалар |
| Жұмыс бөлігінің ұзындығы | 130 мм |
| Материал | пластик, металл |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қалыңдық | 16 мм |
| Жұмыс бөлігінің ені | 23 мм |
| Штрих-код | 4044996065526 |
- Бағасы: 616 ₸

