
Пластмасса сабы бар металл щетка Sparta
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пластмасса сабы бар Спарта 748505 металл щеткасы — металл, ағаш және басқа беттерді тазалауға арналған құрал. Тотты, кірленген кірді, ескі лак-бояу жабындарын тиімді кетіреді. Қылқаламның иілген корпусы бар, сондықтан күрделі пішінді беттерді өңдеуге ыңғайлы. Құрылыста және өндірісте қолданылады. Жөндеу кезінде, сондай-ақ үйде немесе гаражда пайдалы болады. Артықшылықтары Жүктеме кезінде қылшықтар жоғары сапалы болаттан жасалған бұралған сымның арқасында пішінін сақтайды. Сым коррозияға төзімді, себебі жез жабыны оны қорғайды. Қылқалам сенімді және берік, себебі оның негізі металдан, ал тұтқасы берік полипропиленнен жасалған. Қылқаламмен жұмыс істеу ыңғайлы, өйткені эргономикалық тұтқаның саусақ асты ойықтары бар және қолға ыңғайлы орналасады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 250 мм |
| Ені | 18 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 240 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 20 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 104 кг |
| Қылшықтың биіктігі | 30 мм |
| Топ | Қол щеткалары |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 748-Қол щеткалар |
| Жұмыс бөлігінің ұзындығы | 130 мм |
| Материал | сталь, пластик |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Жұмыс бөлігінің ені | 18 мм |
| Штрих-код | 4044996113784 |
- Бағасы: 364 ₸

