
Біліктерге арналған тұтқа 250 мм, D тұтқалар 8 мм, мырышталған Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Диаметрі 8 мм Matrix 81245 мырышталған тұтқасы ұзындығы 250 мм роликтерге жарамды. Тұтқа сырлау-әрлеу жұмыстарын жүргізу кезінде пайдаланылады. Түрлі роликтердің көмегімен тұсқағазды басуға және тегістеуге, сондай-ақ үстіңгі жабындарды жағуға және оларға текстураны жасауға болады. Артықшылықтары Бюгель мырышталған болаттан жасалған, яғни ол ұзақ уақыт қызмет етеді және тот баспайды. Эргономикалық пластиктен жасалған тұтқаны қолыңызда ұстау ыңғайлы, сондықтан роликпен жұмыс істеу ыңғайлы. Тұтқаның іші қуыс, ол биіктікте беттерді өңдеуге арналған телескопиялық штанганы орнатуға мүмкіндік береді. Бюгель шығыршықтың айналуын қиындатпайды — бояу жұмыстары кезінде бұл бояудың бетіне максималды қайтарылуын қамтамасыз етеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 330 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 30 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 260 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.24 кг |
| Топ | Бүгелі |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 812-Бюгели |
| Бюгельдің диаметрі | 8 мм |
| Роликтің максималды ұзындығы | 250 мм |
| Тұтқаның материалы | Пластик |
| Роликтің ең аз ұзындығы | 250 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800046703 |
- Бағасы: 460 ₸

