
Мини-біліктерге арналған тұтқа 150 мм, D тұтқалары 6 мм, мырышталған Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Диаметрі 6 мм болатын Matrix 81214 мырышталған шағын роликті тұтқа ені 150 мм ауыстырылатын үлбірді жылдам орнатуға жарамды. Ол сырлау жұмыстарын жүргізу кезінде пайдаланылады және сырланатын беттің шағын учаскелеріне лак-бояу жабындарын жағуға мүмкіндік береді. Артықшылықтары Беріктігі жоғары пластмасса — тұтқа пайдалану кезінде жарылып кетпейді және сынбайды. Ыңғайлы пішін — бұйыммен жұмыс істеу ыңғайлы, қолыңыз ұзақ уақыт бойы боялған кезде де шаршамайды. Мырышпен қапталған болаттан жасалған бюгель — тұтқасы коррозияға төзімді және берік. Кеңейтілген мүмкіндіктер — қаламды телескопиялық ұзартқыш сыммен пайдалануға болады, бұл жету қиын жерлерді бояуды жеңілдетеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 280 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 25 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 140 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.104 кг |
| Топ | Бүгелі |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 812-Бюгели |
| Бюгельдің диаметрі | 6 мм |
| Роликтің максималды ұзындығы | 150 мм |
| Тұтқаның материалы | Пластик |
| Роликтің ең аз ұзындығы | 150 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996020914 |
- Бағасы: 226 ₸

