
Металл телескопиялық тұтқа, 1-2 м Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Телескопиялық металл тұтқасы Matrix 81231, 1,0-2 м, сырлау және әрлеу жұмыстарында қолданылады — қоршауларды, биік қабырғалар мен төбелерді сырлау, текстуралы бетті жасау, тұсқағаздарды илемдеу. Ол тек білікшелермен ғана емес, сонымен қатар ұшу щеткаларымен де үйлесімді, бұл оны қолдану аясын кеңейтеді. Артықшылықтары Стержень екі қалыпта бекітіледі — 1 м және 2 м, яғни жұмысқа ыңғайлы ұзындықты таңдауға болады. Ұзартқыш сым көміртекті болаттан жасалған, сондықтан ол берік, берік және коррозияға төзімді. Пластикалық тұтқа тұтқаны мықтап ұстауға мүмкіндік береді, бұл жұмыс ыңғайлылығын арттырады. Тұтқа шеберді баспалдақ пен құрылыс турын пайдалану қажеттілігінен босатады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 1120 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1120 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 30 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.54 кг |
| Топ | Бүгелі |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 812-Бюгели |
| Максималды ұзындық | 2 м |
| Ең аз ұзындық | 1 м |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996025063 |
- Бағасы: 1 237 ₸

