
Тұтқасы бар "Велюр" шығыршығы, 240 мм, қада 5 мм, D 36 мм, D тұтқалары 6 мм Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех "ВЕЛЮР" 80135 тұтқасы 6 мм, шығыршықтың ені 240 мм және диаметрі 36 мм, қада ұзындығы 5 мм ролик тегіс беттерді бояу үшін қолданылады. Ол материалдарды барынша жұқа қабатпен жағуды қамтамасыз етеді, сондықтан лактармен жұмыс істеу үшін оңтайлы. Велюр тон полиакрилі бар табиғи жүннен жасалған, бұл роликтің тозуға төзімділігін арттырады. Артықшылықтары Ені 240 мм роликтің арқасында үлкен аумақтарда жұмыс істеуге ыңғайлы. Роликті бекітудің жылдам босату жүйесі оны бөлшектеуді жеңілдетеді, бұл оны тұтқасыз тазалауға және тозғаннан кейін өзгертуге мүмкіндік береді. Ультрадыбыспен дәнекерленген фланецтердің арқасында, тіпті жиі орнату және бугельден шығару жағдайында да ролик құрылымының қауіпсіздігіне кепілдік беріледі. Тон термиялық әдіспен (Termofusion технологиясы) шығыршыққа жабыстырылады, сондықтан бірнеше рет қолданған кезде қабыршақтанбайды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 280 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 260 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.197 кг |
| Түктің биіктігі | 5 мм |
| Топ | Біліктер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 801-Валики Сибртех /Россия/ |
| Диаметрі | 36 мм |
| Бюгельдің диаметрі | 6 мм |
| Тон материалы | полиакрил, жүн |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800036971 |
- Бағасы: 639 ₸

