
Тұтқасы бар "Поролон" білікшесі, 200 мм, D 48 мм, D тұтқалары 6 мм Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех "ПОРОЛОН" 80103 білікшесі ені 200 мм, диаметрі 48 мм, тұтқасы 6 мм, сұйық су дисперсті жабындары бар бояу жұмыстарында қолданылады: латекс, акрил, сондай-ақ праймерлер мен су желімдері. Ол тегіс беттерді бояу үшін жарамды. Көбіктен жасалған тон жоғары сіңіргіштігімен ерекшеленеді, бұл жұмыстың өнімділігін арттырады. Құрамында күйдіргіш химиялық элементтері бар ЛБМ бар көбікті білікшелерді пайдалану ұсынылмайды. Артықшылықтары Ені 200 мм болатын ролик үлкен беттерді бояуды жеңілдетеді. Шығыршықты жылдам босату жүйесі үлбірді ауыстыру және тазалау үшін оны бөлшектеуді жеңілдетеді. Жіксіз үлбір ЛБМ-мен біркелкі жағылады және алынып тасталады, сондықтан білікшені бірнеше рет қолдануға болады. Фланецтер ультрадыбыспен дәнекерленген, сондықтан роликті жиі бөлшектесе де, бұйымның құрылымы бұзылмайды. Ролик еркін айналады және жабыспайды, бұл бояудың жоғары қайтарымдылығын және ыңғайлы жұмысын қамтамасыз етеді. Мырышталған бюгель коррозияға ұшырамайды, бұйым ұзаққа созылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 60 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 295 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 210 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.2 кг |
| Топ | Біліктер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 801-Валики Сибртех /Россия/ |
| Диаметрі | 48 мм |
| Бюгельдің диаметрі | 6 мм |
| Тон материалы | көбік резеңке |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800036704 |
- Бағасы: 534 ₸

