
Тұтқасы бар "Поролон" білікшесі, 250 мм, D 48 мм, D тұтқалары 6 мм Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех "ПОРОЛОН" 80104 білікшесі ені 250 мм, диаметрі 48 мм, тұтқасы 6 мм, сұйық дисперсиялық бояулармен: латекс, акрил, сондай-ақ праймерлермен және су-желім қосылыстарымен сырлау жұмыстарын жүргізу кезінде қолданылады. Ол тегіс беттерді бояу үшін жарамды. Көбіктен жасалған тон жоғары сіңіргіштігімен ерекшеленеді, бұл жұмыстың өнімділігін арттырады. Құрамында күйдіргіш химиялық элементтері бар ЛБМ бар көбікті білікшелерді пайдалану ұсынылмайды. Артықшылықтары Ені 250 мм болатын ролик үлкен беттерді бояуды жеңілдетеді. Шығыршықты жылдам босату жүйесі үлбірді ауыстыру және тазалау үшін оны бөлшектеуді жеңілдетеді. Жіксіз үлбір ЛБМ-мен біркелкі жағылады және алынып тасталады, сондықтан білікшені бірнеше рет қолдануға болады. Фланецтер ультрадыбыспен дәнекерленген, сондықтан роликті жиі бөлшектесе де, бұйымның құрылымы бұзылмайды. Ролик еркін айналады және жабыспайды, бұл бояудың жоғары қайтарымдылығын және ыңғайлы жұмысын қамтамасыз етеді. Мырышталған бюгель коррозияға ұшырамайды, бұйым ұзаққа созылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 60 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 305 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 260 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.238 кг |
| Топ | Біліктер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 801-Валики Сибртех /Россия/ |
| Диаметрі | 48 мм |
| Бюгельдің диаметрі | 6 мм |
| Тон материалы | көбік резеңке |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800036711 |
- Бағасы: 599 ₸

