
Ауыстырмалы "Жасанды үлбір" білікшесі , 200 мм, түгі 15 мм, D 48 мм, D тұтқалары 6 мм, полиэфир Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
15 мм, ені 200 мм және диаметрі 48 мм полиэфир қадасы бар 80118 "ЖАСАНДЫ ҮЛБІР" Сибртех ауыстырылатын ролик 6 мм тұтқаларға орнатылады. Дайындық және жалпы сырлау жұмыстарын жүргізу кезінде эмальдарды, майлы бояуларды және қорғаныш жабындарын жағу үшін қолданылады. Ұзындығы 15 мм қада орташа тегіс және кедір-бұдыр беттерді бояу үшін өте қолайлы. Бұйым Сибртех 80113 білікшесімен және ұқсас өлшемдегі басқа модельдермен үйлесімді. Артықшылықтары Ені 200 мм — ролик үлкен аумақтарда жұмыс істеу ыңғайлылығын арттырады. Шығыршық конструкциясы ультрадыбыспен дәнекерленген фланецтердің арқасында жиі бөлшектелсе де тұтастығын жоғалтпайды. Тон Termofusion технологиясы бойынша роликке бекітілген, сондықтан роликті деформация мен жыртылу қаупінсіз бірнеше рет қолдануға болады. Ролик еркін айналады және жабыспайды, бұл бояудың қайтарымдылық коэффициентін және жұмыстың жайлылығын арттырады. Жабын тонның жіксіз құрылымы мен қаданың шеттерінде қайралуына байланысты жолақтарсыз және басқа ақауларсыз тегіс алынады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 65 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 195 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 65 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.084 кг |
| Түктің биіктігі | 15 мм |
| Топ | Біліктер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 801-Валики Сибртех /Россия/ |
| Диаметрі | 48 мм |
| Бюгельдің диаметрі | 6 мм |
| Тон материалы | искусственный мех |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800036827 |
- Бағасы: 255 ₸

