
Сабы бар "Жасанды үлбір" білікшесі, 200 мм, түгі 15 мм, D 48 мм, D тұтқалары 6 мм, полиэфир Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех "ЖАСАНДЫ ҮЛБІР" 80113 тұтқасы 6 мм, қадасы 15 мм, роликтің ені 200 мм және диаметрі 48 мм полиэфирден жасалған ролик дайындық және жалпы бояу жұмыстарына арналған. Оның көмегімен эмальдарды, майлы бояуларды, коррозияға қарсы жабындарды тегіс және кедір-бұдыр беттерге жағуға болады. Синтетикалық түк жақсы сіңеді және оны біркелкі таратып, бояу материалдарына береді. Артықшылықтары Ені 200 мм болғандықтан, ролик үлкен аумақтарды бояу үшін оңтайлы болып табылады. Жылдам босатылатын бекіту жүйесінің арқасында роликті тазалау және ауыстыру оңай. Тонның жіксіз құрылымы іздер қалдырмай тегіс жабын алуға кепілдік береді. Фланецтер роликке ультрадыбыспен дәнекерленген, сондықтан үлбірді жиі алып тастағанның өзінде роликтің құрылымы деформацияланбайды. Termofusion технологиясын қолдану (үлбірді ыстық балқымалы желімдегі роликке бекіту) бірнеше рет қолданған кезде деформациядан және қабыршақтанудан қорғауға кепілдік береді. Роликпен жұмыс істеу ыңғайлы, себебі ол еркін айналады, бұл сонымен қатар бояудың қайтарымдылығын арттырады. Мырышпен қапталған бюгель коррозияға төзімділігі жоғары болғандықтан ұзақ уақыт қызмет етеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 60 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 290 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 210 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.208 кг |
| Түктің биіктігі | 15 мм |
| Топ | Біліктер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 801-Валики Сибртех /Россия/ |
| Диаметрі | 48 мм |
| Бюгельдің диаметрі | 6 мм |
| Тон материалы | искусственный мех |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800036780 |
- Бағасы: 476 ₸

