
Табиғи үлбірі бар ауыстырмалы білікше, 100 мм, түгі 12 мм, D 48 мм, D тұтқалары 6 мм, Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 80126 табиғи үлбірі бар, ені 100 мм және диаметрі 48 мм, сабының астына 6 мм, 12 мм қадасы бар ауыстырылатын ролик сырлау жұмыстарын жүргізуге арналған. Ол эмаль, майлы, сулы-дисперсиялық бояулар мен қорғаныш жабындарын жағу кезінде қолданылады. Қаданың ұзындығы 12 мм роликті әмбебап етеді және оны көптеген беттерге қолдануға мүмкіндік береді. Ролик Сибртех 80121 үлгісіне және тұтқасының сәйкес өлшемі бар басқа өнімдерге жарамды. Артықшылықтары Ені 100 мм ролик жету қиын жерлерде жұмыс істеу үшін өте қолайлы. Ультрадыбыспен дәнекерленген фланецтердің арқасында, тіпті жиі орнату және бугельден шығару жағдайында да ролик құрылымының қауіпсіздігіне кепілдік беріледі. Ролик термофузия технологиясы бойынша жасалған, үлбірді ыстық балқымалы желіммен бекітеді, бұл оны деформация қаупінсіз бірнеше рет қолдануға мүмкіндік береді. Бояудың максималды қайтарымдылық коэффициенті сапалы роликті қамтамасыз етеді: ол еркін айналады және жабыспайды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 65 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 95 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 65 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.055 кг |
| Түктің биіктігі | 12 мм |
| Топ | Біліктер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 801-Валики Сибртех /Россия/ |
| Диаметрі | 48 мм |
| Бюгельдің диаметрі | 6 мм |
| Тон материалы | табиғи үлбір |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800036889 |
- Бағасы: 295 ₸

