
Табиғи үлбірі бар ролик, сабы бар, 100 мм, қадасы 12 мм, D 48 мм, D тұтқалары 6 мм, Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 80121 табиғи үлбірі бар ролик, қадасы 12 мм, тұтқасы 6 мм, ролик диаметрі 48 мм және ені 100 мм эмальдармен, майлы және су дисперсиялық бояулармен, сондай-ақ қорғаныс жабындарымен жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Қаданың ұзындығы 12 мм болғандықтан, ролик тегіс беттерді ғана емес, сонымен қатар кедір-бұдыр беттерді де бояуға жарамды. Артықшылықтары Шығыршықтың ені 100 мм — қол жеткізу қиын жерлерде сырлау жұмыстарын жүргізуге болады. Жылдам босатылатын құлыптау жүйесі — роликті тұтқасыз өзгерту және тазалау оңай. Фланецтер ультрадыбыспен дәнекерленген — роликті жиі орнату/бөлшектеу кезінде де құрылым деформацияланбайды. Шығыршықтың еркін айналуы — ол жұмыс барысында ұсталып қалмайды, бұл бояуды жеңілдетеді және бояу материалдарының бетіне максималды қайтарылуын қамтамасыз етеді. Termofusion технологиясы — үлбір термиялық әдіспен шығыршыққа мықтап бекітілген, сондықтан жыртылуға төзімді және бірнеше рет қолдануға жарамды. Мырышпен қапталған бюгель — бұйым коррозиядан сенімді қорғалған, жоғары жұмыс ресурсы бар.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 60 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 270 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 110 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.133 кг |
| Түктің биіктігі | 12 мм |
| Топ | Біліктер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 801-Валики Сибртех /Россия/ |
| Диаметрі | 48 мм |
| Бюгельдің диаметрі | 6 мм |
| Тон материалы | табиғи үлбір |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800036841 |
- Бағасы: 408 ₸

