
80101 Ресей Сибртех артикулы үшін 100 мм, D 40 мм көбікті үлбір
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 80106 көбік үлбірі, ені 100 мм және диаметрі 40 мм Сибртех 80101 ролик үшін алмастырғыш ретінде пайдаланылады. Ол тегіс беттерді латекс және акрил сияқты сұйық су дисперсиялық бояулармен, сондай-ақ сіңдірулермен, су желімдерімен және праймермен жабуға арналған. Көбіктен жасалған тон лак-бояу материалдарын жақсы сіңіріп, жұмыстың жоғары өнімділігін қамтамасыз етеді. Құрамында күйдіргіш химиялық элементтері бар ЛБМ бар көбікті білікшелерді пайдалану ұсынылмайды. Артықшылықтары Ауыстырылатын үлбірдің арқасында Sibrtech 80101 роликті бірнеше рет пайдалануға болады. Тонның жіксіз құрылымы бояудың біркелкі жағылуын қамтамасыз етеді және бетінде қалдық қалдырмайды. 100 мм ені жету қиын жерлерде жұмыс істеу үшін оңтайлы болып табылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 65 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 95 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 65 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.004 кг |
| Топ | Біліктер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 801-Валики Сибртех /Россия/ |
| Диаметрі | 40 мм |
| Тон материалы | көбік резеңке |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800036728 |
- Бағасы: 84 ₸

