
Тұтқасы бар "құрылымдық" көбік ролик, "кедір-бұдыр", 230 мм, D 80 мм, D тұтқалары 6 мм MTX
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Құрылымдық көбік ролик MTX 80221 "кедір-бұдыр" 230 мм тұтқасы диаметрі 6 мм, ролик диаметрі 80 мм, қабырғаларды, төбелерді, қасбеттерді және басқа беттерді сәндік әрлеуге арналған. Ол сулы-дисперсиялық текстуралы бояуларды, сәндік сылақтарды, химиялық еріткіштерсіз және сілтісіз сұйық материалдарды жағуға жарамды. Көбік үлбіріндегі кішкене тесіктер бетінде түпнұсқа үлгіні жасауға мүмкіндік береді. Роликті қолдану оңай және кәсіби дағдыларды қажет етпейді. Артықшылықтары Ролик цилиндрі берік пластиктен жасалған, өрнек жасау кезінде қарқынды қысымға төтеп бере алады. Ені 230 мм болғандықтан, ролик үлкен беттерді өңдеуге жарамды, қабырғаларды, қасбеттерді және т.б. безендіру процесін жылдамдатады. Ролик тұтқасы биіктікте және жету қиын жерлерде ыңғайлы жұмыс істеу үшін телескопиялық ұзартқыш сымды бекітуге мүмкіндік береді. Көбіктен жасалған тон сылақ пен лак-бояу материалдарынан оңай тазаланады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | MTX |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 78 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 255 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 325 мм |
| Бренд | MTX |
| Салмақ | 0.25 кг |
| Түктің биіктігі | 37 мм |
| Топ | Біліктер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 802-Құрылымдық поролонды білікшелер, поролонды Қазақстан |
| Диаметрі | 80 мм |
| Бюгельдің диаметрі | 6 мм |
| Ұзындығы | 230 мм |
| Тұтқаның материалы | Пластик |
| Тон материалы | көбік резеңке |
| Қолдану | для декоративных покрытий |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | флексопакет |
| Штрих-код | 4044996024844 |
- Бағасы: 2 127 ₸

