
INGCO алмаз дискі TURBO 125х22,2мм Жүзінің ені: 7.5 мм
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Диаметрі: Пышақтың ені 125Х22,2мм: 7.5 мм Қаптамасы: түрлі-түсті қорап
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Өндіруші | INGCO |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | INGCO |
| Диск түрі | сегменттелген |
| Алмаз қабатының биіктігі | 7.5 мм |
| Дискінің диаметрі | 125 мм |
| Дискінің қону диаметрі | 22.2 мм мм |
| Түрі | мәрмәр бойынша |
| Диск түрі | алмас |
| Қалыңдық | 2 мм |
- Бағасы: 1 605 ₸

