
Сабы бар "Поролон" білікшесі және 180 мм, D 42 мм D сапты 6 мм Сибртех 2 үлбір
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Диаметрі 42 мм, ені 180 мм, диаметрі 6 мм тұтқасы және екі қосалқы үлбірі бар роликтен жасалған Сибртех "Поролон" 80452 жинағы тегіс беттерді бояуға арналған. Ол су негізіндегі дисперсиялық бояуларды, әктеуді, лактарды және су негізіндегі желімдерді жағу үшін қолданылады. Жұқа құрылымы бар көбік резеңкеден жасалған үлбірдің арқасында композиция бетіне мінсіз тегіс қабатта орналасады. Артықшылықтары Ені 180 мм — ролик үлкен беттерді өңдеу үшін оңтайлы. Жылдам босатылатын конструкция — ролик бірнеше секунд ішінде шешіліп, сырғып кетеді, бұл құралды тазалауды айтарлықтай жеңілдетеді және роликті жаңасына ауыстыруға мүмкіндік береді. Фланецтер ультрадыбыспен мықтап дәнекерленген — конструкцияның сенімділігі роликті жиі орнату/бөлшектеу кезінде де ұзақ уақыт сақталады. Мырышпен қапталған бюгель — коррозиядан сенімді қорғаныс роликтердің ұзақ қызмет ету мерзімін қамтамасыз етеді. Шығыршықтың бюгелде еркін айналуы — шығыршық ұстамайды, бұл жұмыс процесін жеңілдетеді және материалдың бетіне қайтарылуын барынша арттырады. Эргономикалық пішіндегі соққыға төзімді тұтқа — шебер ұзақ уақыт жұмыс істегенде шаршамайды, ал ролик бірнеше рет қолдануға төтеп береді. жиынтықтағы 2 қосымша үлбір — жинақ үлкен көлемдегі жұмыстарды орындау үшін жеткілікті.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 370 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 290 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.183 кг |
| Топ | Біліктер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 802-Құрылымдық поролонды білікшелер, поролонды Қазақстан |
| Диаметрі | 42 мм |
| Бюгельдің диаметрі | 6 мм |
| Тон материалы | көбік резеңке |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800019448 |
- Бағасы: 572 ₸

