
INGCO алмаз дискі TURBO 230х22,2мм Жүзінің ені: 7.5 мм
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Диаметрі: 230×22.пышақтың ені 2 мм: 7.5 мм Қаптамасы: түрлі-түсті қорап
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Өндіруші | INGCO |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | INGCO |
| Диск түрі | сегменттелген |
| Алмаз қабатының биіктігі | 7.5 мм |
| Дискінің диаметрі | 230 мм |
| Дискінің қону диаметрі | 22.2 мм мм |
| Түрі | гранит бойынша |
| Диск түрі | алмас |
| Қалыңдық | 3 мм |
- Бағасы: 4 815 ₸

